MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 8737497
nr 873 7497
Stol
50-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 februari 2014
kl 19:51:35
100 kr
300 kr